DJ NA VAŠU SVADBU V NITRE, LEVICE, TRNAVA, GALANTA, BRATISLAVA A CELÉ SLOVENSKO - ZÁBAVA NA SVADBÁCH PRE NEVESTY A ŽENÍCHOV

Milý snúbenci, keďže čítate tieto riadky v mojej ponuke DJ na svadby isto zvažujete na svoju svadbu zábavu, a hľadáte svadobného DJ-a, ktorý Vám dokáže vykúzliť tú pravú zábavu v jednom z najkrajších dní vo Vašom živote, a tou je Váš veľký deň s názvom SVADBA. Zahoďte za hlavu stres a strach, hudbou Vás povediem až do nasledujúceho rána od prenesenia nevesty cez prah sprevádzaný hudbou, až cez prípitok známym Živió, cez Vami vybranú obľúbenú osudovú zamilovanú pieseň v tanečnom objatí a nekonečnou zábavou do rána bieleho. Bude mi cťou priviesť Váš svadobný deň do bodu varu čarovnej zábavy pri ktorej neostane ani jedna košeľa suchá. Zábava na svadbe musí byť, to vie už každá nevesta, každý ženích a každý hosť. Bez tanca, zábavy a hudby nieje život. Nikto z Vás si nejde na svadbu len tak posedieť a popiť fľašku svadobného vína. Jeden dôvod prečo sa zabávať, keďže sa celá rodina stretne na jednom mieste konečne po rokoch, musí byť dobrá zábava. Pre toto všetko je dôležitá hudba, ktorá má silu- veď predsa po 20 ročných skúsenostiach si dovolím povedať, že som DJ, ktorý roztancuje všetky generácie bez mihnutia oka. Je fakt dôležité mať na svojej svadbe skutočnú zábavu o ktorú by isto nechcela žiadna nevesta prísť. Určite hľadáte na svoju svadbu DJa s dlhoročnou praxou v tejto oblasti profesii, ktorému môžte dôverovať.

Pre rozprúdenie dobrej zábavy mám pripravený bohatý archív od Slovenskej ľudovej hudby od 60tich rokov až cez 80te olldies hity, najlepší výber z 90tich rokov až po súčasné párty hity. Najlepší výber zo Slovenských hitov a Českých hitov, ktoré nesmú chýbať pri každej dobrej svadobnej zábave. Výber zo svadobných hitov ktoré sa hrajú od nepamäti. Moderovanie počas celého večera a vedenie ľudí počas tanca ako sú napr.: Jede jede mašinka kde sa hostia precvičia a dokonale nasmejú pri nedokonalých až komických polohách ako chytanie kolien, členkov a podobne. V mojom zozname hudby, sú zahrnuté rôzne žánre, ako sú rock and roll, latino, oldies, retro, rocková hudba, popová hudba, funky a rôzne iné žánre na požiadanie nevesty, ženícha či hostí. Počas mojej hudobnej kariéry sa mi podarilo vytvoriť skvelé medzinárodné svadby: Taliansko-Slovenská svadba, Maďarsko- Slovenská svadba, Česko- Slovenská svadba, Anglicko-Slovenská svadba,Španielsko- Slovenská svadba.

Pochádzam z okresu NOVÉ ZÁMKY a kde všade hrávam záleží len na Vás kde sa bude konať Vaša SVADBA tam sa presuniem aj ja. Ako už viete zo stránky www.facebook.com/djmark.sk ako DJ NA SVADBY chodievam hrávať do všetkých okresov na SLOVENSKU ako sú LEVICE, NITRA, NOVÉ ZÁMKY, ŠAĽA, GALANTA, SENEC, BRATISLAVA a okolie týchto okresov, nebudem ich sem všetky vypisovať lebo by to bolo pre Vás NEVESTY určite únavné čítať a pre mňa únavné písať. Veľa krát chodím ako DJ NA SVADBU aj na stranu STREDNÉ SLOVENSKO alebo VÝCHOD. Zažil som fakt veľmi veľa výnimočných VÝCHODŇIARSKYCH SVADIEB a poviem Vám treba vypic a žic. Keď že som už aj spomínal že pochádzam z okresu NOVÝCH ZÁMKOV, nemám problém hrať aj MAĎARSKÉ hity ktoré mám vo svojom archíve. Upozorňujem že ani nerozumiem ani neviem rozprávať po MAĎARSKY ale MAĎARSKÉ hity poznám a mám všetky.

Neoddeliteľnou súčasťou dobrej zábavy na svadbe je samozrejme dokonalé svetelné efekty, čistý zrozumiteľný zvuk a špeciálne efekty ako je napr.: dymostroj. Pre špeciálnu ponuku na požiadanie mám v ponuke aj data projektor na premietanie fotiek a videí počas večera.

DJ MARK


cena

HĽADÁTE DOBRÚ HUDBU NA VAŠU PLÁNOVANÚ SVADBU ALEBO OSLAVU V OKOLÍ NITRA ALEBO BRATISLAVA ? DJ NA SVADBU A OSLAVU UŽ VIAC AKO 20 ROKOV Cenová Ponuka nezáväzneTU▶️