DJ MARK - ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O MNE A HUDBE

Ahoj tanečníci, parketový levy,  budúce nevestičky a ženíchovia.

DJ MARK

 Predstavujem sa Vám ako jeden z Vás, ako  normálny hudobník ktorý miluje zábavu a predovšetkým hudbu od narodenia, narodil som sa v najlepšom, kedy frčali  80-te roky v plnom prúde. 

Nie je vždy hudba ako hudba, keďže organizujem hudbu na rôznych oslavách, svadbách, večierkoch alebo aj na stužkových,  je môj výber hudby skutočne pre všetky generácie ktoré sa zabávajú a nerobím žiadne rozdiely.  Tanečné hudobné štýly, ktoré ocení každá dnešná novodobá mládež  ako je retro, latino, rock,  disco, oldies, rock&roll a rád si zahrám aj RMB alebo niečo aj z RAPU. Hudba kde si zatancuje každý dobrý tanečník do rokov 2000, oldies hudobná klasika do rokov 1980, ktorá nesmie chýbať na žiadnej dobrej zábave. Teraz už viete o akú zábavu na Vašej svadbe ide, zabavím každú komunitu ktorá mi príde pod ruku a nesmierne by som bol rád keby si zahrám aj mimo môjho regiónu.

Kde hrávam?....  je fakt dobrá otázka, ale skúsim si spomenúť aspoň na pár miest, kde som hral. Začnem malým mestečkom  menom Vráble, ktoré sa nachádzajú neďaleko Nitry. Moje súčasné miesto  kde bývam, kde sa mi ľúby, a naďalej tu plánujem zostať.  Moje miesto kde som vyrastal,  je malá dedina v okrese Nové Zámky  menom Úľany Nad Žitavou. Úľany Nad Žitavou je miesto, kde som prežil začiatky hudobnej kariéry a kde často aj chodievam hrávať. Keďže moja rodná časť je dosť malá oblasť na časté párty, mojím teritóriom je aj okolie Nitry, Bratislavy a všade kde ma poznajú. Často chodievam na svadby do mesta Galanta, Pezinok, Trnava, Senica, Senec, Hlohovec, Piešťany, Trenčín.... skrátka všade kde som dostal pozvánku. Je pravda že na stredné Slovensko chodím najradšej, Banská Bystrica, Zvolen a ďalej.  Som Slovenský DJ, ale už sa veľa krát stalo, že som sa ocitol v  Nemeckom Clube, a nemám problém sa na požiadanie nevesty presunúť aj do Českej Republiky alebo viac do Európy. Aaaaale... dosť bolo kecov, písať sa dá do nekonečna len či je to presne tak, sa dozviete až na spoločnej zábave.

Aby som nezabudol odpovedať na otázky, napríklad aj mladomanželom. Častá otázka na hudbu od Vás znie z čoho hrám, podľa čoho hrám a čo hrám.  Ja nemám žiaden PlayList, čo sa týka výberu hudby na tieto akcie sa ani nedá vytvoriť žiadny PlayList. Pretože neviem aké generácie prídu na svadbu vždy improvizujem, a to je to čo ma najviac teší.  Mixážne pulty mám momentálne 3, jeden starší Numark, ktorý používam väčšinou na ozvučenie, druhý starší je Pioneer xDJ-R1 ( je to konzola) ktorý do dnes deriem, a takisto deriem aj USB pult xDJ-RX (konzola) ktorý mám najmenej najazdené ale veľmi často ho používam na svadbách pretože má prehľadný 7"display.

Výkon mojej techniky: na svadby používam kvalitný bezdrôtový mikrofón, ozvučovaciu techniku Electro-Voice, niekoľko silných zostáv ktoré určujem podľa požiadaviek, osvetlenie stien - predné,  inteligentné hlavy, laser, scannery alebo iné svetelné efekty ktoré sa hodia do svadobnej sály a k rozmerom Vašej svadby.  Ak plánujete nadrozmernú svadbu, prispôsobujem aj techniku.  Ak sa nejedná o svadbu, dokáže poskladať až viac ako 7000watový aparát na ozvučenie ihriska alebo veľkej tanečnej plochy.


Základné informácie..

Moje meno:                           Marek Kosiba

Umelecké meno:                   DJ Mark

Pôsobenie - DJ od roku:      1994
Info. miesta pôsobenia:        Úľany nad Žitavou okres Nové Zámky - Nitriansky kraj ( pôsobenie Vráble - NITRA a celé Slovensko )
Stránka odkazy:                     www.djmark.sk , www.facebook.com/djmark.sk

Často navštevované miesta ako DJ na SVADBU: NITRA, NOVÉ ZÁMKY, LEVICE, ZLATÉ MORAVCA, HLOHOVEC, GALANTA, BRATISLAVA a okolie..