DJ NA OSLAVU NITRA - ŠTYRIDSIATKU, PÄŤDESIATKU, ŠESŤDESIATKU

Oslava - udalosť pri ktorom zohráva dôležitú úlohu hudba a DJ, ktorý dokáže na Vašej oslave vytvoriť tú správnu tanečnú atmosféru. Oslava narodenín alebo okrúhlych jubilejných narodenín je dňom, ktorý sa už nevráti preto chcete mať tento deň dokonalý a ten môže byť len so skvelou hudbou, ktorú Vám ponúkam. Radi by ste si tento deň pamätali a spomínali naň ako na nezabudnuteľný?- tak ste na správnej adrese. Po dlho ročných skúsenostiach a nadobudnutej širokej kvalitnej škály hudby sa môže Vaša zábava rozprúdiť podľa Vašich predstáv s mojou pomocou. Stačí zo sebou priniesť dobrú náladu a oddýchnuté nohy a ja sa už o kvalitnú zábavu postarám. Moderovaním a dobrou hudbou pre všetky generácie spustím zábavu veľakrát bez hraníc.

DJ na oslave je dôležitý a čo všetko by mohol robiť pre zábavu hostí na Vašej oslave..

Viete aj Vy, že pre skutočnú zábavu na oslave nie je dôležitá len hudba a moderovanie. Tú správnu atmosféru na Vašej oslave robia aj samotný DJ-i, ich skúsenosti a ich technika. Skúseného DJ-a nie je cieľom púšťať hudbu, ale zabávať hostí na oslave podľa ich predstáv. Ak je zábava a atmosféra vytvorená na Vašej oslave podľa predstáv, je tu ešte jedna dôležitá vec ktorá nesmie chýbať na oslave. Málo kto si vie predstaviť dobrú zábavu na ostrom svetle alebo v tme, ktorá nepovzbudí takmer nikoho. Preto je dôležité mať to správne osvetlenie a vedieť ho aj správne používať.

Prečo správne nastaviť svetlá na oslavách?

Osvetlenie na oslave je dôležité nastaviť tak, aby nebol nikto rušený ako pri tanci tak aj pri sedení. Správna farba svetla povzbudzujúca k tancu a správne mierenie silných lúčov laserových svetiel alebo iných osvetlení na oslave. To všetko je dôležité nastaviť už pred samotnou oslavu. Na oslavy použijem potrebné svetlá na osvetlenie stien alebo parketu.

DJ na oslavu v okolí VRÁBLE, LEVICE, TRENČÍN, PIEŠŤANY, NITRA, TRNAVA, BRATISLAVA...

Samozrejme nemám určený žiadny okres ani mesto kde chodievam hrávať, keď píšem.. tak len tie okresy kam chodím najčastejšie hrávať oslavy. Momentálne bývam v okrese NITRA, presnejšie vo VRÁBLOCH ( to je malé mestečko neďaleko NITRY ) a okresy ktoré navštevujem, sú skutočne po celom slovensku. Moc by ma potešilo keby ste si aj Vy rezervovali čo najskôr svoj termín bez rozdielu kde bude Vaša oslava, aby sa nestalo že Vaša oslava bude bez hudby a pekného osvetlenia.

NA VAŠU OSLAVU POUŽIJEM

Na takéto akcie ako sú oslavy napr. štyridsiatky, päťdesiatky, šesťdesiatky alebo iné jubileá, používam rovnakú DJ techniku ako na svadby. Klasické osvetlenie parketu podľa potreby a miesta pre stojany, dekoračné osvetlenie stien a stropu, dymostroj, ozvučenie podľa náročnosti oslavy, bezdrôtový mikrofón na hovorené slovo pred oslavou alebo počas oslavy. Ak máte špeciálne želanie na iné efekty alebo ozvučenie napr. 2 alebo 3x mikrofóny žiaden problém. Na takéto špeciálne želanie treba vopred oznámiť - informovať. 

 

DJ Mark


kalendár


cena


2021